Mokyklų veiklos tobulinimas. Ko gali tikėtis mokyklos?Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Mokyklų veiklos tobulinimas. Ko gali tikėtis mokyklos?“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Gražvydas Kazakevičius, Ugdymo plėtotės centro direktoriaus pavaduotojas; Kęstutis Rimkus, Lietuvos savivaldybių švietimo skyrių vedėjų asociacijos valdybos pirmininkas, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas; Vitalija Bujanauskienė, Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos prezidentė, Utenos švietimo centro direktorė; Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Mokyklų veiklos tobulinimo skyriaus vedėja.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. lapkričio 29 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):