Kaip kuriama gera mokykla Klaipėdos mieste?Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Kaip kuriama gera mokykla Klaipėdos mieste?“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Virginija Kazakauskienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja; Daiva Marozienė, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos direktorė, Klaipėdos miesto lyderių klubo pirmininkė; Vilija Prižgintienė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos direktorė; Vilija Šileikienė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė; Aurelijus Liaudanskas, Klaipėdos Gedminų progimnazijos direktorius; Asta Jankauskienė, Klaipėdos Gedminų progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė; Daiva Stasiulienė, Klaipėdos Gedminų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Snieguolė Vaičekauskienė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. lapkričio 30 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):