Jauno žmogaus kompetencijų ugdymo(si) reikšmė: orientacija į procesą ar (ir) rezultatą. DofE programos patirtisUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Jauno žmogaus kompetencijų ugdymo(si) reikšmė: orientacija į procesą ar (ir) rezultatą. Tarptautinių apdovanojimų programos patirtis“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Gytis Valatka, DofE tarptautinių apdovanojimų programos kokybės vadovas; Rasa Zaidovaitė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Meninio ugdymo skyriaus vedėja; Agnė Jonaitytė-Karalienė, AB „Swedbank“ karjeros centro vadovė; Rasa Pocevičienė, Šiaulių valstybinės kolegijos Vadybos ir komunikacijos katedros vedėja, DofE programos vadovė ir dėstytoja; Austėja Stonytė, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos moksleivė, DofE programos dalyvė.
The Duke of Edinburgh's International Award (arba DofE apdovanojimai) yra pasaulyje gerai žinoma neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui. Programa pradėta 1956-ais metais Edinburgo hercogo princo Filipo (Prince Philip) Didžiojoje Britanijoje ir nuo tada išplito po 140 pasaulio šalių. Daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių jau dalyvavo šioje programoje. Lietuvoje programa įgyvendinama nuo 2006 metų. Daugiau informacijos rasite DofE programos interneto svetainėje.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. spalio 27 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):