Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrosios programos pristatymasUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrosios programos pristatymas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo prof. dr. Natalja Fatkulina, LR švietimo ir mokslo viceministrė, darbo grupės „Sveikatos ugdymo bendrosios programos, integruojant rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programą, projektui aptarti, pateikti tobulinti ir tvirtinti“ pirmininkė; dr. Stasė Ustilaitė, Lietuvos edukologijos universiteto Sveikatos ir fizinio ugdymo katedros docentė, darbo grupės „Sveikatos ugdymo bendrosios programos, integruojant rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programą, projektui aptarti, pateikti tobulinti ir tvirtinti “narė; Julija Sinicienė, Ugdymo plėtotės centro metodininkė,darbo grupės „Sveikatos ugdymo bendrosios programos, integruojant rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programą, projektui aptarti, pateikti tobulinti ir tvirtinti“ narė.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. spalio 25 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):