2016 metų informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai ir įžvalgosUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „2016 metų informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino rezultatai ir įžvalgos“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Saulė Vingelienė, Nacionalinio egzaminų centro direktorė, Rima Šiaulienė, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė, informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino vertinimo komisijos vyresnioji vertintoja; Vaidas Raižys, Vilniaus Užupio gimnazijos informacinių technologijų mokytojas metodininkas, informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino vertinimo komisijos vyresnysis vertintojas; Giedrė Kvizikevičienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė, informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino vertinimo komisijos vertintoja; Povilas Leonavičius, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkas, informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino vertinimo komisijos pirmininko pavaduotojas.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. spalio 13 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):