Narkotikai. Kada ir kaip kalbėti su mokiniais apie narkotikus?
Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Narkotikai. Kada ir kaip kalbėti su mokiniais apie narkotikus?“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Inga Juozapavičienė, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė; Mindaugas Perkauskas, Vilniaus priklausomybės ligų centro socialinis darbuotojas; Remigijus Auškelis, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro psichologas; Sandra Valantiejienė, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro socialinė pedagogė. Transliaciją moderavo Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. balandžio 14 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):