Brandos darbas: įgyvendinimo gairės 2017–2018 mokslo metamsUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Brandos darbas: įgyvendinimo gairės 2017–2018 mokslo metams“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Audronė Šuminienė, LR švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėjos pavaduotoja; Saulė Vingelienė, Nacionalinio egzaminų centro direktorė; Jolanta Dzikavičiūtė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus metodininkė; dr. Asta Ranonytė, Nacionalinio egzaminų centro Egzaminų skyriaus vedėja.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. balandžio 19 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

2 komentarai:

  1. Pats pristatymas neblogas, manau vietom per daug sureikš-mintas, pvz.kokybės užtikrinimo. Ir labai gaila, kad niekas nekalba, kaip turi būti apmokoma darbo vadovams, vertinimo komisijai,. Nėra bendros tvarkos. Niekas nekalba, nerašo kaip kas nori, tiek ir moka ar iš vis nemoka. Tas dėstytojas lieka be nieko atlikęs nelengvą darbą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Vat būtent, apie apmokėjimą kas pagalvos?!

    AtsakytiPanaikinti