Etninė kultūra ir lytiškumo ugdymas. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos patirtisUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Etninės kultūros, Rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programų integracija ugdymo procese: Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos patirtis“ įrašas. Dalyvavo Vilma Balandienė, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė; Rasa Laukaitienė, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, istorijos vyresnioji mokytoja, etninės kultūros vyresnioji mokytoja; Julija Sinicienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė. Transliaciją moderavo Alė Vilutienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio įgyvendinimo ir organizavimo skyriaus metodininkė.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. lapkričio 24 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):