Lietuvos šaulių sąjungos vasaros stovyklos: pasiūlymai mokytojams ir jaunimuiUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Lietuvos šaulių sąjungos vasaros stovyklos: pasiūlymai mokytojams ir jaunimui“ vaizdo įrašas. Transliacijos tikslas – pristatyti Lietuvos šaulių sąjungos vasaros stovyklas: kur ir kaip jos vyksta, kokie smagumai ir iššūkiai laukia jaunimo, kodėl ir kaip į stovyklas verta įsitraukti mokytojams. Tranliacijoje dalyvavo ats. kpt. Vytautas Žymančius, Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas, jaunųjų šaulių vadas; Asta Tidikienė, Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės vadė; Eividas Žemaitaitis, Lietuvos šaulių sąjungos Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osis rinktinės jaunųjų šaulių vadas. Transliaciją moderavo Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja.
Lietuvos šaulių sąjunga, Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. gegužės 21 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):