Kas yra kas? Nacionalinis saugumas ir krašto gynybaUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Kas yra kas? Nacionalinis saugumas ir krašto gynyba“ vaizdo įrašas.
Transliacijos tikslas – pristatyti švietimo bendruomenei nacionalinio saugumo ir krašto gynybos sampratą, supažindinti su galimomis grėsmėmis nacionaliniam saugumui, aptarti galimą švietimo bendruomenės vaidmenį užtikrinant nacionalinį saugumą.
Transliacijoje dalyvavo Karolis Aleksa, LR krašto apsaugos ministerijos Gynybos politikos ir planavimo departamento direktoriaus pavaduotojas; prof. dr. Valdas Rakutis, Karo mokslų instituto Karo istorijos centro vyriausiasis mokslo darbuotojas; Mindaugas Nefas, Lietuvos edukologijos universiteto dėstytojas, Lietuvos šaulių sąjungos Centro valdybos narys. Transliaciją moderavo Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis.
Ugdymo plėtotės centras.
2015 m. gegužės 14 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):