Jaunimo įspūdžiai iš Europos jaunimo susitikimų ir Saugesnio interneto forumo„Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Projekto „Saugesnis internetas“ jaunimo įspūdžiai iš Europos jaunimo susitikimų ir Saugesnio interneto forumo“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Paulina Nalivaikaitė, Saugesnio interneto jaunimo forumo narė, BIK Youth ambasadorė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentė; Viktorija Drazdauskaitė, Saugesnio interneto jaunimo forumo narė, BIK Youth ambasadorė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentė; Matas Švarlys, Saugesnio interneto jaunimo forumo narys, Lietuvos atstovas BIK Youth Panel, Vilniaus Žirmūnų gimnazijo mokinys; Jūratė Drazdauskienė, Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė.
Nacionalinė švietimo agentūra.
2019 m. gruodžio 16 d., Vilnius.

0 komentarai (-ų):