Leidinio „Nuostabusis ženklų ir prasmių pasaulis“ pristatymasŠis vaizdo įrašas skirtas pristatyti naujai parengtą metodinį leidinį, padėsiantį priešmokyklinio (taip pat ir ikimokyklinio) ugdymo pedagogams plėtoti ir gilinti 5–6 metų vaikų komunikavimo kompetenciją. Metodinio leidinio rengėjos Vitalija Gražienė ir Violeta Jonynienė atskleidžia, kodėl svarbu ugdyti komunikavimo kompetenciją, kuo ji reikšminga ir kokią įtaką turi vaiko ateičiai. Paaiškina, jog, ugdant komunikavimo kompetenciją, labai svarbu pažinti penkiamečio – šešiamečio kalbinės raidos ypatumus. Pabrėžia, jog, norint pasiekti gerų rezultatų, būtina sukurti kuo palankesnę komunikavimo kompetencijai plėtoti aplinką, taip pat parinkti tinkamus metodus bei pasiūlyti žaismingas, įdomias, patrauklias užduotis, natūraliai įtrauksiančias vaikus į klausymo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo veiklas.
2018 m. balandžio 27 d. Vilnius.
Ugdymo plėtotės centras.
Parengė Alena Gerasimava.

0 komentarai (-ų):