Technologinio ugdymo aktualijos: STEAMUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Technologinio ugdymo aktualijos: STEAM“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Alė Vilutienė, Ugdymo plėtotės centro Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė; Eglė Vaivadienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio metodininkė; Aušra Jurgaitienė, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos, Vilniaus krikščionių gimnazijos technologijų mokytoja; Marius Narvilas, Vilniaus jėzuitų gimnazijos technologijų mokytojas; Henrikas Vaišvila, Lietuvos technologijų mokytojų asociacijos prezidentas, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos technologijų mokytojas.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m.gruodžio 14 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):