Lietuvos Nepriklausomybei 25-eri metai: Lietuvos kariuomenė ir nacionalinis saugumas
Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Lietuvos Nepriklausomybei 25-eri metai: Lietuvos kariuomenė ir nacionalinis saugumas“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo LR švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis ir Lietuvos kariuomenės kapitonas Gintautas Ciunis, pokalbį vedė Ugdymo plėtotės centro direktoriaus pavaduotojas Ričardas Totoraitis. Prie tiesioginės interneto transliacijos prisijungė apie 200 įvairių Lietuvos mokyklų 7–11 klasių mokinių ir mokytojų. Jie žiūrėjo edukacinį filmą apie Lietuvos kariuomenę (šiame vaizdo įraše filmas nepateikiamas dėl autorių teisių).
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija.
2015 m. kovo 13 d., Vilnius.
Filmavo Aurimas Pečkys, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):