Daugiafunkcių centrų steigimo infrastruktūriniai projektai ir juos įgyvendinant kylantys klausimaiVaizdo transliacija „Daugiafunkcių centrų steigimo infrastruktūriniai projektai ir juos įgyvendinant kylantys klausimai“.
Vaizdo transliacijoje dalyvavo Eglė Šilkonė, Centrinės projektų valdymo agentūros Viešosios ir privačios partnerystės skyriaus ekspertė, Giedrius Lapėnas, Centrinės projektų valdymo agentūros Švietimo projektų skyriaus vyresnysis projektų vadovas, Asta Morkūnienė, Ugdymo plėtotės centro projekto „Mokymosi visą gyvenimą galimybių plėtra kaimo vietovėse (II etapas)“ veiklų vadovė, Giedrė Tumosaitė, Ugdymo plėtotės centro projekto „Mokymosi visą gyvenimą galimybių plėtra kaimo vietovėse (II etapas)“ vadovė.
Ugdymo plėtotės centro projektas „Mokymosi visą gyvenimą galimybių plėtra kaimo vietovėse (II etapas)“.
2015 m. vasario 10 d., Vilnius.
Parengė Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):