Konferencija „Regioninė švietimo politika pagalbos mokyklai, mokytojui link“
2013 m. balandžio 16-17 d. Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamas projektas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)" Druskininkuose rengė konferenciją „Regioninė švietimo politika: pagalbos mokyklai, mokytojui ir mokiniui link“, kurioje dalyvavo LR švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, ministerijai pavaldžių institucijų vadovai, savivaldybių švietimo skyrių vedėjai ir švietimo centrų direktoriai. Daugiausiai dėmesio skirta švietimo kokybės užtikrinimo savivaldybėse klausimams. Konferencijoje aptartos projekto aktualijos. Vyko konstruktyvios diskusijos. Ugdymo plėtotės centro projektas „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra“ (II etapas).

0 komentarai (-ų):