Iš Zarasų moksleivių gyvenimo: žurnalų leidyba ir suaugusiųjų skaitymo skatinimasTurbūt kiekvienas iš Jūsų turite mėgstamą žurnalą, su kuriuo jaukiai praleidžiate retas poilsio minutes ar valandas. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje mokiniai kartu su mokytojais ir bibliotekos darbuotojais nusprendė neapsiriboti žurnalų skaitymu ir tapo žurnalų leidėjais. Temų paieška, straipsnių rašymas, apipavidalinimas, net paties žurnalo maketavimas ir leidyba — su tokiais nevaikiškais iššūkiais teko susidurti pradedantiesiems žurnalų kūrėjams. Kūrybinis ciklas „Mokyklų bibliotekų žinios". Ugdymo plėtotės centro projektas „Mokyklų bibliotekų darbuotojų kompetencijos tobulinimas, taikant šiuolaikines priemones".
Zarasai, 2013 m.
Parengė Julija Usova. Operatorė Daiva Liubamirskaitė.

0 komentarai (-ų):