Mokomasis filmas „Kaip apsaugoti vaikus internete?“Šis mokomasis filmas kelia šiandien labai aktualią problemą – kaip apsaugoti vaikus internete? Virtualioje erdvėje yra daug pavojų, apie kuriuos vaikai net nesusimąsto. Ekspertai Mantas Masaitis ir Jurgita Smiltė Jasiulionė plačiai pasakoja apie kiekvieną interneto erdvėje slypinčią grėsmę: kokios asmeninės informacijos negalima skelbti, kaip apsaugoti savo kompiuterį nuo pavojingų virusų, nuo kokios virtualios informacijos reikia vaikus saugoti. Mokomasis filmas pataria suaugusiems skirti ypatingą dėmesį saugiam vaikų darbui internete, pavyzdžiui, pokalbių svetainėse ar elektroniniame pašte, kur galimas kontaktas su nepažįstamaisiais. Kita grėsmė vaiko ar paauglio psichikai yra netinkamo turinio internetiniai tinklalapiai, galintys pakenkti vaiko asmenybės vystymuisi. Dar viena opi problema – galimybė beveik viską nusipirkti internetu. Jeigu vaikas be tėvų ar globėjų priežiūros turėtų galimybę pirkti internetu, jis galėtų tuo pasinaudoti. Ekspertai: Mantas Masaitis, Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas, ir psichologė Jurgita Smiltė Jasiulionė, VšĮ „Vaikų linija“ savanorių mokytoja.

Mokomąjį filmą parengė UAB „Mokomieji filmai“.
Ugdymo plėtotės centras, 2014.

0 komentarai (-ų):