Aktualios mokyklos pažangos kryptysViešoji ekpertų diskusija „Aktualios mokyklos pažangos kryptys“ vykusi forume „Mokyklos pažanga“. Diskusijoje dalyvavo Ričardas Ališauskas, LR švietimo ir mokslo ministerijos Strateginių programų skyriaus vedėjas; Vaidas Bacys, Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius; dr. Ramutė Bruzgelevičienė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentė; Virginija Kazakauskienė, Klaipėdos m. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja; Natalija Kaunickienė, Šiaulių Salduvės progimnazijos direktorė; Olivija Saranienė, Švietimo aprūpinimo centro metodininkė; Violeta Čiuldienė; Kauno Šančių mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktorės pareigas. Diskusiją moderavo Unė Kaunaitė, LR Ministro Pirmininko patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais.
LR švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras, Švietimo aprūpinimo centras, Švietimo informacinių technologijų centras.
2018 m. gruodžio 4 d., Vilnius.
Parengė Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):