Gera mokykla tėvų akimisUgdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Gera mokykla tėvų akimis“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo Evaldas Bakonis, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Švietimo politikos analizės skyriaus vedėjas, dr. Svajonė Mikėnė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Švietimo politikos analizės skyriaus metodininkė, Jolanta Lipkevičienė Lietuvos tėvų forumo atstovė, Indrė Pavinkšnienė, Lietuvos tėvų forumo atstovė.
Ugdymo plėtotės centras.
2018 m. spalio 16 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

1 komentaras:

  1. Gerb. tėveliai, iš mokyklos ir mokytojų reikalaujate labai daug, bet iš Jūsų vaikų nematome jokio entuziazmo mokymosi procese. Nesidomi nei demonstruojama įvairia medžiaga, nei eksperimentais. Jei paprašai ką nors pagaminti, tai tik nosį suraukia ir mobilųjį įsijungia (atseit žaidimai įdomiau). O mokykla tikrai inovatyvi, saugi ir moderni, joje dirba kūrybingi mokytojai, bet motyvacijos mokytis trūksta. Kodėl?!

    AtsakytiPanaikinti