Vienuoliktoke, tapk Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos studentu!Ugdymo plėtotės centro „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos „Vienuoliktoke, tapk Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos studentu!“ vaizdo įrašas. Transliacijoje dalyvavo dr. Edmundas Mazėtis, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Matematikos ir informatikos metodikos katedros vedėjas; dr. Antanas Apynis, Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos tarybos pirmininkas; dr. Eugenijus Stankus, Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos tarybos pirmininko pavaduotojas. Transliaciją moderavo Albina Vilimienė, Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų poskyrio vedėja.
Ugdymo plėtotės centras.
2016 m. rugsėjo 22 d., Vilnius.
Filmavo Vytautas Čeikus, montavo Živilė Gapšienė.

0 komentarai (-ų):