Panelinė diskusija konferencijoje „Globaliojo švietimo scenarijus: nuo sampratos iki veiksmų“Konferencijos „Globaliojo švietimo scenarijus: nuo sampratos iki veiksmų“ panelinėje diskusijoje dalyvauja prof. Boguslavas Gruževskis, LSTC Darbo rinkos tyrimų instituto vadovas, prof. Marija Aušrinė Pavilionienė, LR Seimo Žmogaus teisių ir Europos reikalų komitetų narė, prof. Edgūnas Raščius, Vytauto Didžiojo universiteto Regionistikos katedros vedėjas, Saulius Mykoliūnas, UNESCO ekspertas, Milda Dargužaitė, „Barclays“ technologijų centro Lietuvoje vadovė, dr. Renata Dagiliūtė, Vytauto Didžiojo universiteto Aplinkotyros katedros dėstytoja. Diskusiją moderuoja Andrius Tapinas.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.
2015 m. balandžio 13 d., Vilnius.
Filmavo Donata Šablinienė, montavo Daina Karlonaitė.

0 komentarai (-ų):